Napište mi
X

Napište mi

Zpráva
Ochrana
 

Překlady programů

Vlastní překlady grafických programů, které nebyly lokalozovány do češtiny.

Photivo

http://photivo.org

Volně šiřitelný ( gpl3 ) foto editor.  Pracuje se soubory RAW stejně dobře zpracuje i rastrové soubory ( JPEG , TIFF , BMP , PNG a mnoho dalších ) v 16 bitovém zpracování.

Čestinu si můžete stáhnout zde: photivo_czech.qm.zip Instalace je v celku jednoduchá a spočívá pouze v nakopírování souborů (photivo_Czech.qm, photivo_Czech.ts) z archivu do složky do složky Translantions ve složce programu.

Pokud si budete program teprve stahovat z oficiálních stránek, je možné, že jiš mou češtinu bude obsahovat.

AfterShot Pro

http://www.corel.com

Kvalitní a pokročilý software pro editaci a optimalizaci snímků ve formátu RAW a jiných. Předností aplikace je přehledné uživatelské rozhraní a poměrně snadná a intuitivní ovládání.

Čestinu si můžete stáhnout zde: aftershot_en.qm.zip Instalace je v celku jednoduchá a spočívá pouze v nakopírování (přepsání původního) souboru aftershot_en.qm z archivu do složky supportfiles/locale a souboru cropsize.txt do složky supportfiles/defaults/locale/en ve složce programu. Jelikož se jedná o překlad z anglické lokalizace, tak pro nastavení češtiny není nutné žádné další nastavení v programu. Soubor cropsize.txt není nutné přepisovat, jde jen o překlad nabídky ve funkci ořezu snímku. Některé pluginy a nastavení zůstanou v anglickém jazyce! Taktéž nebudou přeloženy uživatelsky doinstalované pluginy.

Upozornění

Jelikož oba programy obsahují specifické funkce a nastavení, není překlad u všech položek a dialogů přesný. V některých případech může být přklad úplně zcestný. Nicméně hlavní nastavení nástrojů by mělo být v pořádku.

I když jsou čštiny testovány, odmítám nést jakoukoliv odpovědnost za případné chybné chování programu a nebo ztrátu dat!

Podpora

Jelikož překlady takových programů zaberou celkem hodně času (minimálně cca 40. hodin u jednoduchých aplikací), můžete mě finančně podpořit pro další překlady...